Lieve Peelpush fans,
We hebben afgelopen zaterdag gespeeld in Sint Anthonis tegen Somas Activia dames 2.
We begonnen erg goed en wonnen de eerste set ruim met 16-25 dit door goeie aanvallen, services en bloks. Isa verdedigde goed en sloeg de bal wanneer mogelijk heel hard tussen het blok van de thuis ploeg en daarmee maakte ze de nodige punten voor ons.
Somas Activia serveerde heel veel uit waardoor wij konden profiteren van de gratis punten. En ons welbekende laat maar waaien liedje konden zingen, deze tune is inmiddels zo bekend dat menig tegenstander het ook is gaan zingen.
In set 2 kwam somas Activia iets beter in hun spel, tot 20-20 ging het heel gelijk op, toen heeft loes ons met een goeie service serie gered en wonnen we uiteindelijk 21-25.
Met een mooie 2-0 voorsprong in sets, begonnen we vol goeie moet aan set 3. Helaas gingen we toen zelf fouten maken, ballen vielen tussen spelers in en wij konden met onze servicen het veld van de tegenpartij niet vaak meer vinden. We verloren de set met 25-23 en daarmee stond het 1-2 voor Peelpush.
Set 4 ging gelijk op tot 12-12 daarna sloop somas Activia weg, doordat ze goed afwisselde met harde smashen en slim gespeelde ballen.
Ze kwamen 19-15 voor te staan, wij moesten onze koppies erbij houden en alle ballen van de vloer zien te krijgen om nog kans te maken.
Dit lukte enigszins en zo kwamen we terug op 22-22.
Via een harde smash van Hester, die deze wedstrijd goed afwisselde met rechtdoor en diagonaal aanvallen, kwamen we zelfs op match point te staan op 23-24. Maar helaas maakte Somas deze set af met 26-24. 2-2 in sets.
De 5e set begon erg sterk, met een kill block een ace en een harde smash van hester stonden we 0-3 voor. Helaas wist Activia ons serveerden onder druk te zetten en werd het 6-4. Zoe mocht deze set het veld betreden en scoorde een paar mooie punten voor ons. Eefke serveerde een aantal keer achter elkaar en zo stond het weer 7-8 voor ons toen we van kant gingen wisselen.
Helaas was het hierna uit met de pret nummer 7 van Activia kwam 8! Keer aan service waarvan heel veel aces, ze wisselde af tussen de Peelpoezen maar we kregen er maar geen vat op. Toen Zoe in de pass werd geschoven lukte het haar wel, maar toen wij hieruit een punt maakte stond het inmiddels 14-9 voor de thuisploeg. Isa serveerde nog een ace maar daarna was de koek op en verloren we de set met 15-10 en daarmee de wedstrijd met 3-2.
Dit is inmiddels de derde wedstrijd op rij dat we met 2-0 voor staan en uiteindelijk met 2-3 verliezen. Dat is natuurlijk niet zo top, hopelijk kunnen we iets verzinnen waardoor we ook de tweede helft van de wedstrijd volle bak kunnen knallen!
De dinsdag erna gingen we naar Budel, deze wedstrijd was verzet door de hevige sneeuwval in januari. Inmiddels is deze weer gesmolten dus konden we veilig naar locatie.
Tijdens de wedstrijd moesten we Loes missen en Jente was helaas niet inzetbaar, waardoor onze selectie nog iets krapper werd dan deze al was.
De eerste set leverde wij een hele goeie service druk, waar Budel geen tegenstand aan kon bieden. Wij kwamen niet veel aan scoren toe omdat de bal vaak niet terug over het net kwam. Wanneer de bal wel terug over het net kwam, viel deze vaak niet binnen de lijnen. We wonnen de eerste set met 13-25. 0-1 voor Peelpush.
Na de eerste set waren de rollen ineens omgedraaid, wij maakten veel fouten en de dames van Ledub serveerde ons weg en af en toe omver. Ledub stond deze sets goed te blokkeren en bij ons ging dat af en toe juist helemaal fout, mijn duim is inmiddels net zo blauw als de shirtjes van Ledub.
Deze sets gingen dan ook met 25-14 en 25-17 naar Budel.
In de 4e set kwamen de peelpoezen weer tot leven, met veel enthousiasme en nog veel meer bluf overtuigden we de scheidsrechters meermaals dat de ballen die touche-uit waren in ons nadeel eigenlijk gewoon uit werden geslagen door Budel. Deze set werd erg spannend, maar Peelpush nam een voorsprong en gaf deze niet meer uithanden. Isa sloeg 2 ballen achter elkaar in het blok van Ledub, die ze hierna behendig ontweek zodat deze over haar heen uit het veld vielen. Deze set ging gelijk op tot 9-9 en daarna namen we een klein sprintje dat Ledub steeds net niet kon bijbenen. Vanaf 19-16 kwam Sil aan service en dit duurde tot 22-17, daarna maakte we het af en wonnen we de 4e set ruim met 25-17.
Toen was het tijd voor de beruchte 5e set die we dit seizoen nog niet vaak gewonnen hadden. We zongen ons peelpush liedje onder luid gejuich van ons meegereisde publiek en vanaf dat moment hielden we de energie hoog. Helaas begon de set met een 3-0 achterstand, na een nodige time-out van Angelique, wisten we het om te draaien en kwamen we voor te staan op 8-5. In set 5 stond Angelique niet alleen te coachen, maar moest ze ook een hard geslagen bal ontwijken, dat hier nog een vingertje a 6-7 van ons aan had gezeten lieten we niet merken en daardoor was ook dit punt voor ons. Nadat Eefke een ace serveerde en daarna een bal zover uit dat zelfs de scheids niet twijfelde, wonnen we de 5e set met 15-10.
Dit seizoen hebben we al 8x een vijfsetter gespeeld, we krijgen dus zeker waar voor onze contributie. De afgelopen 3 wedstrijden staan ook op dit lijstje, helaas werden deze stuk voor stuk met 3-2 verloren. Maar dinsdag avond waren wij op het juiste moment een maatje te groot voor Ledub. Hiermee namen we 3 punten mee naar Meijel en een prachtige overwinningsfoto!
