De wedstrijd met een cliffhanger voor D2

Na een heerlijke winst op Rijswijk vorige week en een goede trainingsweek hadden we weer heel veel zin om lekker te ballen. Na een lekker soepje van Mirna (toch scheids?) gingen we goed van start.

De eerste set ging het redelijk gelijk op. Onze Sjeef speelde het blok lekker weg maar Roosendaal liet ons zien dat ze niet voor niets naar het zonnige Meijel waren gekomen. Volgens mij vonden ze het wel jammer dat de sneeuw er niet meer lag. Maar goed door naar de eerste set. We lieten goede dingen zien maar maakten soms ook wat foutjes. Op een 18-15 voor Roosendaal nam Ansj een time-out. Hierna namen wij de overhand. Fen, Noo en Yanus sloegen de ballen er lekker in, Smirna en Big Bo zorgde voor een goede blokkade en Shan maakte de vloer schoon. Hard werken wordt beloond 25-22.

De tweede set lopen we weer tegen een achterstand aan. Ook worden de trommelaars nog even aangesproken dat ze niet mogen trommelen na het fluitsignaal. Een regel die we allemaal nog nooit gehoord hebben?????? Lekker blijven trommelen dames. Dankjewel! Maar goed, tot de 10 gaan we gelijk op en toen gebeurde er wat bijzonders. Yanus kwam aan serve. Ze was niet te stoppen en serveerde de ene ace na de andere. Maar liefs 10 ballen mocht ze serveren en dit brengt ons op een 20-12 voorsprong. Roosendaal weet nog goed terug te komen maar wij pakken de set met 25-19.

Set drie begon HEERLIJK. We kwamen gelijk op een voorsprong en gaven deze niet meer weg. (Oh nee dat was niet, dat dachten we alleen). Roosendaal knokte zich bij een achterstand van maar liefs 9 punten (14-5) terug tot 14-14. Heel knap van Roosendaal maar dit kwam ook toch echt wel door onze eigen fouten. We worden weer even wakker geschud door Ansj en herpakken ons deze set goed en winnen deze met 25-19.

We zijn natuurlijk peelpush dames 2 niet als we geen gekken dingen doen. En ja hoor ook deze wedstrijd hebben we weer wat uitgespookt. Een 4-0 voor Roosendaal stond snel op het scorebord. Wij wisten even niet meer wat volleybal was en haalde de gekste dingen uit. We waren het even allemaal vergeten…. Een paar keer knipperen met de ogen en het stond 11-2. Ja erg triest he. Maar ons serve kanon Fenne maakt het gaatje wat kleiner en brengt ons op 11-6. Toch laten wij wat kansen varen en spelen we niet op ons best. We halen ons niveau totaal niet. Bij een 20-13 voor Roosendaal komt Smirn aan serve. Zij serveert ons naar de 20-16. Bij 22-18 serveert Fenne ons naar de 22-20. Roosendaal krijgt het heet onder de voeten want wij vechten ons hard terug in de wedstrijd. Big bo blokkeert twee goede ballen en ineens staan we gelijk. Roosendaal geeft de set niet meer uit handen en wint de set met 25-23.

De laatste set vergeten we snel. We deden dingen die Johan liever niet ziet op de training. Wel hebben we ook zeker goede dingen laten zien die we meenemen naar Havoc over twee weken. Volgende week genieten we van een weekje rust en daarna mogen we weer aan de bak.

Duss als je niks te doen hebt? Zaterdag 1 februari om 17:30 in Haps. Dat is lekker dichtbij dus komt dat zien!!

Meest recente berichten

Nieuws Categorien